O nás

Sídlo a provozovna společnosti:

ResMed CZ s.r.o.
Hvězdova 1689/2a
140 00  Praha

Tel.: 244 471 299
E-mail: info@ResMed.cz

IČ: 27073262
DIČ: CZ27073262

Oprávnění k podnikání:
obchodní rejstřík Městského obchodního soudu v Praze, oddíl C, vložka č.94238

Provozní doba:
Po - Pá
8:30-12:00 13:00-16:30

 

 

 

ResMed

ResMed (NYSE:RMD) je světovou jedničkou ve vývoji, výrobě a prodeji zdravotnických prostředků pro diagnostiku, léčbu a kontrolu respiračních onemocnění, se zaměřením na dýchací problémy související se spánkem. Firma vyvíjí inovativní produkty pro zlepšení života pacientů, kteří těmito chorobami trpí a současně se snaží rozšiřovat mezi pacienty a zdravotníky povědomí o potenciálně závažných důsledcích neléčení poruch dýchání, které souvisí se spánkem. Společnost ResMed byla založena v roce 1989 a má více než 5 000 zaměstnanců a zastoupením ve více než 100 zemích.

 

Historie firmy unimedis, s.r.o. (ResMed CZ s.r.o.)

Firma unimedis, s.r.o. byla založena v roce 2003 společníky Ondřejem Kalašem a Michalem Kunou. Hlavním zaměřením firmy bylo poskytování obchodních, servisních a poradenských služeb pro zdravotnická zařízení a výzkumná pracoviště.

Hlavní aktivita firmy byla v oblasti dodávek EEG, vybavení pro spánkové laboratoře a poskytování přístrojů pro domácí léčbu spánkové apnoe.

Společnost unimedis, s.r.o. byla autorizovaným prodejcem a servisní organizací pro EEG systém BrainScope, který byl od roku 1992 instalován do více než 100 českých i zahraničních laboratoří. Základem systému jsou zesilovače biologických signálů, které vyrábí společnost M&I, s.r.o. a unimedis, s.r.o. prováděla pro systémy BrainScope finální kompletaci vč. návrhu optimální konfigurace pro konkrétní pracoviště, záruční a pozáruční servis, pravidelné kontroly a vývoj některých hardwarových a softwarových komponent.

V prosinci 2013 se stala firma unimedis, s.r.o. součástí skupiny ResMed, přední světové společnosti specializující se na spánkovou  a respirační medicínu. Cílovými skupinami jsou pracoviště neurologie, pneumologie, ORL, psychiatrie a kardiologie. Aktivity firmy v oblasti systémů BrainScope jako jsou autorizovaný prodej a servis byly převedeny na firmu Neuromedis s.r.o. Od 1. dubna 2016 změnila společnost unimedis, s.r.o. obchodní názem na ResMed CZ s.r.o. a se změnou názvu se změnilo i sídlo společnosti, firma se přestěhovala do nových prostor kde poskytuje kompletní podporu produktům ResMed pro Českou republiku. Tímto krokem byl dokončen postupný proces transformace společnosti. Věříme, že tyto kroky vám budou přinášet pozitiva v oblasti podpory produktů ResMed.

 

ResMed - výrobce přístrojů pro neinvazivní ventilaci a domácí léčbu poruch dýchání ve spánku

Nox Medical - výrobce diagnostických PG a PSG systémů pro spánkovou medicínu

© 2017 ResMed CZ s.r.o.

powered by Shop Store